Müşteri İlişkileri Yönetimi – CRM
Uzmanlık Programı
" Customer Relationship Management "

Tarihi: 24-25 Kasım 2016
Perşembe-Cuma / İki Tam Gün
Saatleri: 10.00 - 16.30
Yapılacağı Yer: İstanbul
Ücreti: 600 tl+kdv/kişi
Hedef Katılımcı Profili: CRM alanında uzmanlaşmak isteyen Uzmanlar, CRM konusunu yönetim bilgi alanına katmak isteyen Yöneticiler
İndirim Politikası: 3-5 kişilik katılımlarda %5, 6-8 kişilik katılımlarda %7, 9 kişi ve üstü katılımlarda %10 indirim uygulanır.

İÇERİK
Eğitmen(ler): F. Hakan ARI


F. Hakan ARI
İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden lisans, İ.T.Ü. İşletme Mühendisliği Fakültesi’nden lisans üstü derecelerini alan ARI, profesyonel iş yaşamında sırasıyla; Üniversite Araştırma Görevliliği’ni takiben, Koç Grubu’nda, Strateji-Mori, Infratest Burke ve Piar Gallup gibi kuruluşlarda pazarlama araştırmacısı olarak görev yaptı.

1999 yılında Doğuş Grubu’nda, “Pazarlama Araştırmaları & Analiz” ve “Stratejik İletişim” birimlerini kurdu.

Son yıllarda ülkemizin önde gelen markalarına Pazarlama Araştırmaları, Stratejik Planlama, İş Geliştirme, Bire Bir Pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve İletişim konularında danışmanlık yapıyor.

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde Öğretim Görevliliği’nin ardından halen Prometheus aracılığıyla birçok eğitim ve projede eğitmen ve danışman olarak görev almaktadır.

Seminer sonrası katılım belgesi verilecektir.

Ödeme Bilgisi: Kesin kayıt için eğitim bedelini eğitimin açılacağı kesinleştiğinde Yapı Kredi Bankası Cemil Topuzlu Şubesi (Şube Kodu:268) TR11 0006 7010 0000 0091 2532 32 IBAN No' lu Jüpiter Eğitim Hizmetleri hesabına yatırarak, dekontu Eğitim Bölümü dikkatine egitim@prometheus.com.tr e-mail adresine iletiniz.

Kayıt İşlemi: Eğitimlerle ilgili kayıt ve diğer talepleriniz için Cihan Çelik ile ietişim kurabilirsiniz.
cihan@prometheus.com.tr - 0 216 368 75 77


İptal ve Değişiklik: Herhangi bir nedenle katılamama durumunda, önceden bilgi verilmesi koşuluyla ödenen ücret, bir başka programda kullanılmak üzere açık hale dönüştürülebilir.Aksi durumda seminer bedeli fatura edilir. Seminer gününden önce bildirilen katılımcı değişikliği kabul edilmektedir. Prometheus’un toplantı yerini değiştirme, erteleme ve iptal etme hakkı saklıdır.
 

Jüpiter Eğitim Hizmetleri Danışmanlık
Yayıncılık Dış Ticaret Ltd. Şti.
Tel: 0.216.368 75 77 / 368 75 65
e-mail: info@prometheus.com.tr