Yeni Yöneticiler İçin Yöneticilik

Tarihi: 28-29-30 Kasım 2016
Pazartesi-Salı-Çarşamba / Üç Tam Gün
Saatleri: 10.00 - 16.30
Yapılacağı Yer: İstanbul
Ücreti: 900 TL+kdv/kişi (kdv %18)
Kayıt İşlemi: Eğitimlerle ilgili kayıt ve diğer talepleriniz için Cihan Çelik ile iletişim kurabilirsiniz.
cihan@prometheus.com.tr - 0 216 368 75 77

Hedef Katılımcı Profili: Yöneticiler ve Yönetici Adayları
İndirim Politikası:3-5 kişilik katılımlarda %5, 6-8 kişilik katılımlarda %7, 9 kişi ve üstü katılımlarda %10 indirim uygulanır


Eğitmen(ler): M. Yücel ATIŞ
Prometheus Danışmanlık Genel Müdürü


İşletme mezunu olan Atış, Ücret Yönetimi konusunda yüksek lisans yapmıştır. Doktora çalışmasına “sıfır işsizlik” ve “rekabet yönetimi” tezleri ile devam etmektedir.

Profesyonel iş yaşamında sırasıyla; İnterbank’ta Aday Bankacı, Kordsa’da İnsan Kaynakları Uzmanı, STFA Holding’de İnsan Kaynakları Müdürü, Başer-Colgate’de İnsan Kaynakları Direktörü, Alcatel’de İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı, Koç Holding’de İnsan Kaynakları Proje Yönetmeni olarak görev yapmıştır.

Prometheus Danışmanlık Kurucusu ve Genel Müdürü olan Atış, SHRM, ACA, ICF, ESOP, ITAA, ISPI, AMA, SCIP, ASTD, The Outsourcing Institute üyesidir.
Atış “2008 yılı Asya-Pasifik Küresel İnsan Kaynakları Liderlik Ödülünü” almıştır.

Farklı sektörlerde yerli-yabancı çok sayıda şirketin proje danışmanlığını yürüten Atış, Genel Müdürlük görevinin yanında, değişik şirketlerde Yönetim Kurulu Danışmanı olarak görev yapmaktadır.

Yayınlanmış çok sayıda makale ve araştırması bulunan Atış ''''''''iyi yönetici olmanın ipuçları'''''''' , ''''''''starlarla yaşamak'''''''' , ''''''''yeni mezunlar için işe girmenin ipuçları'''''''' ve ''''''''iş koçu'''''''' isimli dört kitabını yayınlamıştır.

ATIŞ, nesiller, öğrenme modelleri, gelecek yönetimi, kurumsal kültür, değişim yönetimi, kurumsal performans, yeni yönetim konularında çalışmalar yapmaktadır.

Seminer sonrası katılım belgesi verilecektir.

Ödeme Bilgisi: Kesin kayıt için eğitim bedelini eğitimin açılacağı kesinleştiğinde Yapı Kredi Bankası Cemil Topuzlu Şubesi (Şube Kodu:268) TR11 0006 7010 0000 0091 2532 32 IBAN No' lu Jüpiter Eğitim Hizmetleri hesabına yatırarak, dekontu Eğitim Bölümü dikkatine egitim@prometheus.com.tr e-mail adresine iletiniz.

Kayıt İşlemi: Eğitimlerle ilgili kayıt ve diğer talepleriniz için Cihan Çelik ile ietişim kurabilirsiniz.
cihan@prometheus.com.tr - 0 216 368 75 77


İptal ve Değişiklik: Herhangi bir nedenle katılamama durumunda, önceden bilgi verilmesi koşuluyla ödenen ücret, bir başka programda kullanılmak üzere açık hale dönüştürülebilir.Aksi durumda seminer bedeli fatura edilir. Seminer gününden önce bildirilen katılımcı değişikliği kabul edilmektedir. Prometheus’un toplantı yerini değiştirme, erteleme ve iptal etme hakkı saklıdır.
 

Jüpiter Eğitim Hizmetleri Danışmanlık
Yayıncılık Dış Ticaret Ltd. Şti.
Tel: 0.216.368 75 77 / 368 75 65
e-mail: info@prometheus.com.tr